Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Fransa'da doğan Jessica Dafer, Türkiye'de büyüyor. Jessica Dafer ailesi olarak kuruluşumuzdan bugüne müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmaktayız. Yeni nesil kozmetik formüllerimizi üstün teknolojimiz ile üretiyoruz. Yarım asırlık tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile ürettiğimiz en kaliteli Jessica Dafer ürünlerini kullanıcılarımızla buluşturuyoruz.
 

 

Hep Daha İyiye


 

Ürünlerimiz; Gratis, Watsons, Rossmann, DM Drogerie Stores , ZEGIN gibi seçkin mağazaların ve eczanelerin Dermokozmetik raflarında 1000’ in üzerinde satış noktasında kullanıcılarını bekliyor.


Yeni nesil kozmetik formüllerimiz üstün teknolojilerimiz ile üretiliyor. Dermatolojik olarak test edilen doğal ve etkili Jessica Dafer  ürünleri güzelliğinizi ortaya çıkarmak üzere raflarda yerlerini alıyor. Jessica Dafer ürünleri Amerika, İngiltere, Fransa, Rusya; Azerbaycan, Irak, Çin, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Almanya, Avusturya ve Makedonya gibi birçok ülkede tüketicilerine ulaşıyor 

 

Vizyonumuz

Dünyanın birçok ülkesinde kozmetikteki bir numaralı tercihi olmak ve bir Türk markası olarak global kozmetik pazarında lider markalardan biri olmak.

 

Misyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek, Yenilikçi ARGE yaklaşımı ile farklı ve güvenilir, uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir ürünler sunarak tüm dünya kozmetik ürünleriyle buluşturmak.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...